O nás

Elektrokoloběžka je individuální vozidlo, které je vhodné jako alternativa k hromadné dopravě. Elektrokoloběžka odstraní čekání na zastávkách a další nevýhody autobusů a trolejbusů. Není třeba se tlačit a rychlost bude 3-4krát vyšší než rychlost chodce. Přijeli jsme na místo, zařízení složili, dali za skříň nebo do krytu.

Koloběžka na baterie je standardní dvoukolová koloběžka, ale se zesíleným rámem, vestavěným motorem a ovladačem pro ovládání. Pohon brzdového systému je umístěn na rukojeti. Pomocné možnosti jsou: další sedadla; kufr s košem na náklad; osvětlení; zadní brzdová světla; zrcadla.

Elektrické koloběžky se liší také průměrem kol a typem. Typy kol: pneumatický. Nafukovací, tlumící nárazy při jízdě přes nerovnosti; obsazení. Tvrdé, ale nelze je propíchnout; perforovaný. Jedná se o litá kola, ale s dírami. Nedají se propíchnout, ale jsou měkčí než lité.

Katalog obsahuje velkou škálu koloběžek, můžete si vybrat model pro požadovanou věkovou kategorii. Dodáváme vozidla s motorem do 6720W, která zrychlí na 100 km, nosnost, vydrží zatížení od 120 do 200 kg. Zařízení pro dospělé vynikají: těžká konstrukce; zvýšený výkon; větší kapacita baterie. Od předchozího do dalšího nabití ujedete až 100 km; přepínání jízdních režimů.

Při výběru skútru věnujte pozornost následujícím vlastnostem: hmotnost zařízení (od 4 do 63 kg) kapacita baterie (36V, 48V nebo 60V) výkon motoru (od 100W do 3200W) maximální rychlost (od 25 do 100 km/h) velikost kol (5 až 18 palců)

Městské skútry mívají nižší hmotnost a menší kola. Sportovní válečky s nafukovacími koly jsou univerzální pro procházky mimo město. Obecně je tato technologická novinka navržena tak, aby se lidem žilo pohodlněji a cestovali rychleji. Aktivní muži a ženy se mohou setřást z pohovek a měkkých sedadel a zažít nové pocity. Energičtí lidé ve věku s pomocí elektronické koloběžky překonávají cestu do obchodu nebo lékárny mnohem rychleji a snadněji.